Otázky a odpovede

Dátum: 02.04.2015

Vložil: natalia

Titulok: prihlaska

Dobrý deň, mám samičku sýrskeho škrečka (aj s papiermi) a chcela by som s ňou ísť na výstavu. Môžem ju k vám prihlásiť?
natalia.cernanova@gmail.com

Dátum: 22.05.2015

Vložil: SKCHŠ

Titulok: Re:prihlaska

Dobrý deň! SKCHŠ nerobí výstavy. Výstavy robí Český křeččí klub, najbližšia bude 26.9.2015 v Prahe https://ceskykrecciklub.cz/czech/ckk.htm

Dátum: 12.07.2012

Vložil: dida

Titulok: prihlaska

da sa prihlasit do vasho klubu mam skrecika Lexiho nema papiere ani nic ale mam zaujem chodit na vystavy ako sa mam prihlasit do klubu??!

Dátum: 18.07.2012

Vložil: SKCHŠ

Titulok: Re:prihlaska

Postup pre prihlásenie do klubu je v odpovedi na otázku Frederiky 21.5.2012. Skrátene: vyplniť prihlášku, súhlasiť so stanovami, pravidlami chovu a pravidlami pre registráciu škrečkov. Prihlášky zasielame e-mailom.

Dátum: 18.05.2012

Vložil: Frederika

Titulok: CHS

Dobry den.
Ako si mam zalozit oficialnu CHS dzungarskych skreckou.Neviem ako tak sa vaas pytam.

Dátum: 21.05.2012

Vložil: SKCHŠ

Titulok: Re:CHS

Dobrý deň!
Pre založenie CHS registrovanej v našom klube je potrebné vyplniť prihlášku, súhlasiť so stanovami, pravidlami chovu a pravidlami pre registráciu škrečkov. Podmienkou nie je chov škrečkov. Jedným z pravidiel chovu je, že ak člen chce odchovávať mláďatá škrečkov džungárskych alebo Campbellových, musí preukázať ich pôvod. Klub nepodporuje množenie hybridov = krížencov škrečka džungárskeho so škrečkom Campbellovým, pretože sú náchylnejší na rôzne choroby a miznú oba čisté druhy. U škrečkov kúpených v obchodoch so zvieratami sa ich pôvod, t.j. že nejde o hybrida, nedá dokázať. To, že na ich akváriu bol nápis "škrečok džungársky" nestačí - predavači rozdiel nepoznajú a nespoznajú. Takže v prípade, že chcete byť členkou nášho klubu, ale neviete preukázať pôvod Vašich škrečkov, tak by ste nemohli odchovávať ich potomkov - museli by ste si zaobstarať škrečkov džungárskych s overeným pôvodom. Ak máte stále záujem o členstvo, kontaktujte nás, prosím, e-mailom, aby sme Vám zaslali podrobnejšie informácie.

Dátum: 30.12.2012

Vložil: Roman

Titulok: Re:Re:CHS

Dobrý deň ja som vám poslal mail ale vy ste mi neodpísali mohli by ste mi poslať prihlášku? na mail: tails.shadow@gmail.com

Dátum: 10.01.2013

Vložil: SKCHŠ

Titulok: Re:Re:Re:CHS

Dobrý deň! Odpoveď sme Vám už poslali e-mailom.

Pridať nový príspevok